Wnętrza

KOLEKCJA MIRROR

Czarna lampa podłogowa z regulacją CANCUN MIRROR spełnia wszystkie kryteria nowoczesnego wzornictwa a jej unikalny wygląd i konstrukcja idealnie wkomponuje się w prawie każdą konwencję wnętrza. Na nowoczesny styl lampy stojącej składa się nie tylko nietradycyjny design ale również innowacyjna technologia wykonania. Smukła, czarna podstawa lampy zakończona cylindrycznym abażurem czyni z oprawy produkt ponadczasowy.

Oświetlenie podłogowe CANCUN z rodziny MIRROR zaopatrzono w praktyczny włącznik nożny oraz ramię, które za sprawą przegubowej konstrukcji można regulować, a tym samym zmieniać usytuowanie źródła światła. Industrialna oprawa idealnie sprawdzi się jako lampa stojąca do salonu usytuowana w kąciku czytelniczym lub jako lampa podłogowa do sypialni.

Nieprzeciętny design CANCUN MIRROR tkwi w imitującym lustro abażurze, który poza ciekawą fakturą przypominającą powierzchnię lustra występuje w dwóch designerskich kolorach - ruskiego złota lub miedzi.

Lampa stojąca z regulacją natężenia światła CANCUN z kolekcji MIRROR wyposażona jest w jedno źródło światła o mocy 60W mocowanego na tzw. dużym gwincie E27. Oświetlenie z kolekcji MIRROR polskiego producenta oświetlenia LYSNE.PL świetnie komponuje się z żarówkami Edisona, których blask przenikając przez lustrzany abażur podkreślają industrialny charakter wnętrza.

Lampa stojąca mierzy 155 cm wysokości i 63 cm szerokości (przy pełnym rozłożeniu ramienia).

Do wyboru mamy dwa kolory abażurów (złoty, miedziany).
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation