Wnętrza

Nasze produkty

Zobacz luksusowe stoliki konsolowe do wnętrza salonu lub luksusowego przedpokoju
Piękna i elegancka konsola, która ożywi salon lub korytarz. Wykonana z żelaza malowanego na złoto posiada szklany blat oraz dekoracyjne zdobienia na całej ramie. Owalne wzory przyciągają wzrok i sprawiają, że obok tego eleganckiego stolika konsolowego nie da się przejść obojętnie!
Wykonana z żelaza w zachwycającym odcieniu złota konsola Belgrave stanie się centralnym elementem dekoracyjnym we wnętrzu. Nie można wprost oderwać wzroku od tego eleganckiego i subtelnego stolika, który wyróżnia się designerskim kształtem. Wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że ten stolik konsolowy doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Ponadczasowy projekt świetnie będzie prezentował się we wnętrzach w różnym stylu: glamour, nowojorskich, klasycznych, jak również w stylu nowoczesnym.

Stoliki konsolowe są chętnie wykorzystywanymi meblami zarówno w salonie, jak i przedpokoju, a nawet w sypialni. Z tym złotym stolikiem zaaranżujesz dowolnie swoją przestrzeń życiową, wprowadzając do wnętrza elegancję i ekskluzywny charakter. Stylowa konsola ze szklanym blatem idealnie będzie nadawać się do eksponowania ulubionych dekoracji (rzeźb, wazonów, dekoracyjnych pudełek, amfory i innych) lub lamp stołowych!
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation