Gadżety

Gadżety

Akcesoria do whisky, 2 x szklanka, 9 x kostka chłodząca, zapakowane w eleganckie etui na prezent dla Taty, na Dzień Ojca. > Zestaw Miłośnika Whisky Froster - Who cares? - Idealny prezent dla Taty

Zestaw Miłośnika Whisky dla Taty - na jakie okazje? Na urodziny taty lub inny dzień ważny dla waszego ojca. Twoje urodziny już świętował ale zapewne przed nim jeszcze wiele takich chwil pełnych uniesień. W w parze z wiekiem idzie doświadczenie i życiowa mądrość, a walory smakowe szlachetnych trunków często doceniamy dopiero wtedy, gdy 18-te urodziny mieliśmy już kilkanaście wiosen temu. Każdy ojciec, który dojrzał do picia whisky, ucieszy się z tak praktycznego prezentu; Na Dzień Ojca - kto, jak kto, ale tata wie co dobre. Jako koneser whisky doceni zestaw, który bez względu na okoliczności, jest gwarancją godziwych warunków spożycia; Na pępkowe - świeżo upieczony tata wkrótce przekona się, że wieczorem dobrze jest mieć coś na ukojenie nerwów. Jeśli przyjdzie mu "odpocząć" w towarzystwie innego ojca, to druga szklanka będzie jak znalazł; W podróży - eleganckie, nieskazitelne szklanki w podróży nie tylko ucieszą oko, ale również sprawią, że tata poczuje się jak w domu, a dzięki usztywnianemu etui będzie mógł zabrać zestaw w nawet najbardziej nieoczekiwane miejsca; Bo żadna dobra historia nie zaczęła się od wypicia herbaty! Zestaw do whisky, który zabierzesz tam, gdzie chcesz Zestaw Miłośnika Whisky Froster - Who cares to prezent potwierdzający tezę, że bez względu na to, jaki masz nastrój, dobrze jest napić się whisky. Szczególnie w doborowym towarzystwie. W zestawie znajdują się dwie szklanki do whisky z napisami, które dużo powiedzą o Twoim nastroju. W komplecie również kamienne kostki, które schłodzą trunek, nie rozwadniając go i nie zmieniając jego smaku. Całość mieści się w eleganckim, solidnym etui, które chroni szkło przed uszkodzeniem. Tak opakowany zestaw zabierzesz wszędzie tam, gdzie zechcesz! Jak korzystać z Zestawu Miłośnika Whisky Froster - Who cares? Na szklankach zaznaczono trzy poziomy napełnienia, które pomogą Ci wyrazić swój poziom zadowolenia w danym dniu:

Poziom 1 - Good day ("Udany dzień") Piję niewiele, bo szukam odrobiny relaksu i chcę przyjemnie podsumować ten piękny dzień. Oby więcej takich! Poziom

Poziom 2 - Bad day ("Zły dzień") Jeśli coś może poprawić mi dzisiaj humor to tylko szklaneczka porządnej whisky. Solidna porcja wyśmienitego trunku. Poziom

Poziom 3 - Who cares ("Kto by się przejmował") Liczy się tu i teraz, więc... "Who cares" i na zdrowie!

Nasz Zestaw Miłośnika Whisky Froster - Who cares? to doskonały prezent dla taty, który doceni walory smakowe szlachetnych trunków i wie, że dobra historia często zaczyna się od napięcia się whisky. Ten elegancki zestaw zawiera dwie szklanki do whisky z napisami, które wyrażają Twój nastrój, kamienne kostki, które schłodzą napój bez rozcieńczania go, oraz solidne etui chroniące szkło przed uszkodzeniem. Wszystko to mieści się w kompaktowym i praktycznym etui, które można zabrać wszędzie tam, gdzie pragniesz delektować się chwilą.

Kto będzie zainteresowany tym produktem? Zestaw Miłośnika Whisky - Who cares? będzie interesujący dla wszystkich miłośników whisky, którzy cenią sobie wysoką jakość i dbają o odpowiednie warunki spożycia tego szlachetnego trunku. Jest to doskonały prezent dla taty, szczególnie z okazji urodzin, Dnia Ojca, czy momentu narodzin dziecka. Zestaw nadaje się również dla osób podróżujących, które pragną mieć ze sobą eleganckie szklanki i kamienie do whisky.

Dlaczego jest to dobry prezent dla nas i naszych bliskich? Zestaw Miłośnika Whisky firmy Froster - Who cares? to doskonały prezent, który oferuje wiele korzyści. Jako koneser whisky, tata doceni wysoką jakość szkła i możliwość spożywania trunku w godziwych warunkach. Zestaw zawiera dwie szklanki z napisami, które dodają osobistego charakteru, kamienne kostki, które schłodzą napój bez wpływu na jego smak, oraz solidne etui, które chroni szkło przed uszkodzeniem. Jest to prezent praktyczny, elegancki i idealny dla miłośników whisky.

Kiedy i w jakich sytuacjach można go używać? Zestaw Miłośnika Whisky Froster - Who cares? można używać w różnych sytuacjach. Szklanki zaznaczone są trzema poziomami napełnienia, które pozwalają wyrazić swój nastrój danego dnia. Można z nich korzystać podczas relaksu po udanym dniu (Poziom 1 - Good day), w celu poprawy humoru w przypadku złego dnia (Poziom 2 - Bad day), lub po prostu cieszyć się chwilą i nie przejmować się zmartwieniami (Poziom 3 - Who cares). Zestaw można zabrać w podróż, dzięki lekkiemu etui, które chroni szkło, a kamienie kostki utrzymują napój w odpowiedniej temperaturze.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation