Moda męska

Moda męska, Faceci

Kocyko - szlafrok Junior, kolor Granatowy, ciepły koc z rękawami na chłodne chwile. > Kocyko-szlafrok Junior - Miękki i Ciepły Kocyk z Rękawami dla Dzieci

Kocyko-szlafrok Junior to idealny towarzysz dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolaków. Ten miękki i ciepły kocyk z rękawami jest na tyle duży, aby otulić całe ciało i stopy dziecka, a szerokie rękawy zapewniają swobodę ruchu i pozwalają na wykonywanie ulubionych czynności. Dodatkowo, pojemna kieszeń na brzuchu pomieści wszelkie skarby, które dziecko chce mieć przy sobie. W skrócie Kocyko-szlafrok Junior to miękki i ciepły kocyk z rękawami, przeznaczony zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i przedszkolaków. Jest na tyle duży, by otulić ciało i stopy dziecka, a jego szerokie rękawy grzeją ręce i pozwalają wykonywać ulubione czynności. Pojemna kieszeń na brzuchu pomieści wszelkie skarby, które w danej chwili warto mieć przy sobie. Swoboda ruchu Szerokie rękawy i rozmiar kocyko-szlafroka zapewniają pełną swobodę ruchu, tak ważną dla każdego dziecka. Dzięki temu, że ręce ma wolne, może jednocześnie siedzieć w ciepłym kocyku i czytać, rysować, grać w gry planszowe lub na konsoli, bawić się, trzymać tablet lub jeść, a także robić wiele innych rzeczy, które wymagają użycia rąk. Ciepły i miękki Kocyko-szlafrok został uszyty z grubego polaru, który doskonale sprawdzi się w jesienne, chłodne dni i długie zimowe wieczory. Przyda się w wielu sytuacjach: w domu, przy zabawie, w trakcie podróży samochodem czy zwykłej drzemki. Gadżet rozgrzeje też w czasie choroby albo podczas pobytu na świeżym powietrzu w zimne popołudnie (na działce, czy w hamaku). Dla kogo Prezent dla dziecka, które lubi czytać, kolorować lub rysować. Sprawdzi się jako podarunek dla kinomana lub gracza - ręce są wolne, więc można w nich trzymać pilota, tablet, pada czy smartfon. Idealny prezent dla małego domatora lub dziecka, które lubi ciepło. Świetny pomysł na urodziny, Święta, czy Dzień Dziecka.

Kto będzie zainteresowany tym produktem? Nasz Kocyko - szlafrok Junior będzie zainteresowany zarówno rodzice poszukujący wygodnego i funkcjonalnego kocyka dla swojego dziecka, jak i same dzieci, które lubią czytać, rysować, bawić się, trzymać tablet czy jeść, nie tracąc przy tym komfortu i ciepła. Jest to również doskonały prezent dla małych domatorów, kinomanów, graczy i wszystkich, którzy cenią sobie ciepło i swobodę ruchu.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation