Kuchnia

kuchnia

Kubek Bateria, czarny termoaktywny, poj 300ml. wzór baterii wskazującej poziom naładowania w zależności od temperatury napoju. > Kubek Bateria: Naładuj się i zyskaj energię na cały dzień!

Ten zabawny kubek na kawę lub herbatę jest doskonałym sposobem na pokazanie swojego stanu naładowania, im cieplejszy napój, tym bardziej widoczny symbol baterii. Produkt ten jest stworzony dla wszystkich, którzy czasami potrzebują naładować swoje baterie, zwłaszcza przed ciężkim dniem w pracy, ważnymi spotkaniami czy projektem po godzinach. Dlaczego więc nie zrobić tego dosłownie?

Kubek Bateria to nie tylko praktyczne naczynie do picia, ale także motywujący gadżet. Gdy zalejesz go wrzątkiem, bateria na kubku zacznie "ładować się", zmieniając swój kolor. Kiedy bateria stanie się kolorowa i w pełni naładowana, oznacza to, że jest czas na delektowanie się gorącym napojem i zyskanie nowej energii. Jednak pamiętaj, że ta chwila nie będzie trwać wiecznie - gdy kubek wystygnie i stanie się pusty, wygląd baterii powróci do stanu początkowego. To już od Ciebie zależy, czy zechcesz naładować kubek ponownie i cieszyć się kolejną "porcją energii".
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation